Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-06-05 -
Už saugią vaikystę

Smurtas prieš vaikus ir tarp vaikų- opi problema Lietuvoje. Nors akcija ,,Gegužė- mėnuo be smurto prieš vaikus“ respublikiniu mastu neskelbiama, tačiau mūsų mokykloje ji organizuota. Šios akcijos tikslas - skatinti mokinius bendrauti be smurto, netoleruoti smurtinės kultūros, ugdyti iniciatyvumą ir kūrybiškumą.

Kiekvienas geras poelgis, kad ir koks jis nereikšmingas, visada yra reikalingas. Tad mokiniai šį mėnesį dalyvavo įvairiuose renginiuose ir veiklose.


 

 Akcijos simbolis — skėtis, kuris simbolizuoja saugumą ir tikėjimą. Saugūs esame tada, kai vieningi, kai mus jungia bendra idėja, svajonė ar darbas kartu.  Saugūs, kai susitelkę draugėn. Skėtis- tai tarsi priedanga nuo to, kas negražu, nemiela ir negarbinga.

1-4 klasių mokiniai, vykdydami vaikų emocinių elgesio problemų sprendimo prevencinę programą ,,Įveikime kartu“, dalyvavo teminėse pamokėlėse, o dailės ir technologijų pamokose mokytojų padedami, gamino įvairiaspalvius skėčius. Ant jų rašė palinkėjimus, troškimus, svajones.

5- 6 klasių mokiniai piešė piešinius ant asfalto „Piešiu draugystę“. Mokytojos padėjėja R.Liulienė fotoaparatu įamžino gražias akimirkas.

 Gegužės 15 dieną visa mokyklos bendruomenė džiaugėsi kasmet mokykloje organizuojama šeimos diena.

Gegužės 22 dieną 3-4 klasių mokiniai kartu su šių eilučių autore, mokytojomis Olga Otiene ir Janeta Vidraite Maroziene dalyvavo Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų užkardos atvirų durų dienos renginyje. Į užkardą atvykusius moksleivius pasitiko užkardos specialistė I. Zagorskienė, kuri supažindino moksleivius su užkardoje turima technika, darbo sąlygomis ir ginkluote. Pademonstravo filmuką apie Bardinų užkardą.

  Atvirų durų dienos renginyje mokiniai džiaugėsi kinologų ir jų tarnybinių šunų pasirodymu. Užkardos kinologų grupės specialistai su tarnybiniais šunimis pademonstravo parodomąją programą. Šuniukai vaikams rodė savo paklusnumą, imitavo valstybės sienos pažeidėjo sulaikymą, o už tai sulaukė iš moksleivių džiaugsmingų ovacijų ir plojimų. Taip pat mokiniai sprendė kryžiažodžius. Renginio pabaigoje buvo pavaišinti kareiviška koše.

Gegužės 24 dieną, priešmokyklinės grupės ir 1-4 klasių mokinukai vyko į pažintinę ekskursiją – Lietuvos jūrų muziejų, kur susipažino su augmenijos ir gyvūnijos gausa šiame muziejuje.

 Gegužės 31 dieną 5-10 klasių mokiniai paminėjo Pasaulinę dieną be tabako. Sveikatos specialistė Teresė Lydekaitienė dar kartą mokiniams kalbėjo apie rūkymo žalą, išdalino lankstinukus ir obuoliukus, nes ,,obuolys- geriau negu cigaretė!” .

Gegužės mėnesio veiklos užbaigtos socialinės pedagogės parengtu stendu ,,Už saugią vaikystę“.

Smurtas- didžiulė visuomenės problema. Siekdami ją įveikti, turime nuo mažens vaikus mokyti gražiai bendrauti, netoleruoti smurto.

 

 

Piktupėnų mokyklos socialinė pedagogė  Irmina Ambrozevičienė  

                                                   

 
Atgal   Spausdinti