Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-07-05 -
Pagėgių sav. Stoniškių pagrindinės mokyklos stovyklos ,,Vasaros kiemas“ ir „Freundschaft“ („Draugystė“)

Stovykla – puikus būdas atitraukti vaiką nuo televizoriaus, telefono, kompiuterio ekrano ar betikslio slampinėjimo iš kampo į kampą.

Stoniškių pagrindinė mokykla 2017 metų birželio 6-7 dienomis vykdė savivaldybės administracijos finansuojamą socializacijos projektą ,,Vasaros kiemas“.  Projekto tikslas - organizuoti ir užtikrinti kryptingą vaikų užimtumą vasaros atostogų metu, skatintinant vaikus ir jaunimą įgyvendinti savo kūrybines fantazijas, formuojant sveikos gyvensenos įgūdžius, susipažinant su vartotojiškos visuomenės daroma žala gamtai. Stovykloje dalyvavo 6-10 klasių mokiniai. Stovykla vyko dvi dienas. Jos metu buvo vykdoma kūrybinė, kultūrinė, sportinė, edukacinė, ekologinė veikla. Mokiniams buvo sudaromos sąlygos  įgyvendinti  savo idėjas, diskutuoti rūpimomis temomis, vaidinti, improvizuoti, piešti, šokti, žaisti, sportuoti.  Dalyvavome ekologiniame žygyje baidarėmis Jūros upe, talentų konkurse, vakaro fiestoje prie laužo, vaikai kaitinosi pirtyje, maudėsi kubile. Per veiklas buvo skatinamas mokinių kūrybiškumas, tarpusavio bendravimas ir bendradarbiavimas. Mokiniai turiningai praleido  laisvalaikį, pasisemė gerų emocijų, vyresnieji mokiniai tapo mažesniųjų mokinių globėjais.


 

Birželio 30 - liepos 2 dienomis 6-10 klasių  mokiniai kartu su Vokietijos "Royal Rangers" organizacijos savanoriais (vadovai Andreas Ruthart ir Iris Kruse) stovyklavo tarptautinėje stovykloje „Freundschaft“ („Draugystė). Ketvirtadienį, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolita Šeputienė ir socialinė pedagogė Laima Bagdonienė svečiams surengė ekskursiją po Rambyno regioninį parką, aplankė M. Jankaus muziejų.

Stovyklos metu Vokietijos "Royal Rangers" organizacijos savanoriai mokiniams organizavo edukacinius užsiėmimus (gamino ekologišką, rankų darbo muilą, gamino turistines kėdutes, mokėsi kurti papuošalus ir kt.),  sportavo, žaidė. Bendraujant su bendraamžiais iš Vokietijos, mokiniai tobulino ir savo užsienio kalbos įgūdžius.

Stovyklose vaikai ugdėsi kaip asmenybės, mokėsi dirbti komandoje, praplėtė savo akiratį.

Visi užsibrėžti tikslai ir uždaviniai buvo įgyvendinti. Vaikai labai džiaugėsi stovyklose praleistu laiku, jiems liko daug smagių ir malonių prisiminimų.

 

 

 

Direktorė Jūratė Mažutienė

Socialinė pedagogė Laima Bagdonienė

 
Atgal   Spausdinti