Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-01-03 -
Renginių ciklas ,,Pasaulis šaunus, o tu dar šaunesnis‘‘

„Pasaulis šaunus, o tu dar šaunesnis“ – taip buvo pavadintas kalėdinių renginių ciklas, į kurį kvietė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla.

Gruodžio 15 d. į pirmąjį koncertą – atsiskaitymą  pakvietė chorinio dainavimo klasės mokiniai, kurie pianinu atliko po 1 -2 kūrinius. Šiais metais mokiniai buvo įvertinti ne tik pažymiais, bet ir nominacijomis. Nominaciją „Metų debiutas“ gavo visi antrokai, kuriems šis koncertas buvo pirmasis. Nominacija „Artistiškiausias atlikėjas“ atiteko Liepai Rukštelytei, „Muzikaliausias atlikėja“ –Rokui Kondrotui ir Gabijai Gudaitytei, ,,Techniškiausias atlikėjas“ –Anetai Pociūtei, „Metų pažanga“ – Elingai Montvilaitei.


 Gruodžio 18 d. mokykloje vyko fortepijono klasės mokinių koncertas – atsiskaitymas. Jo metu mokiniai ne tik turėjo pagroti po kūrinį, bet ir jį pristatyti. Emilijai Lacytei buvo įteikta nominacija „Metų debiutas“, Ugnei Garmutei – „Originaliausias kūrinio pristatymas“, muzikaliausiomis atlikėjomis buvo pripažintos Lėja Degutytė ir Andrėja Jankauskaitė, nominacija „Metų pažanga“ atiteko Vytautei Mikašauskaitei.

Gruodžio 19 d. dailės skyriaus mokiniai ir jų mokytojos surengė I pusmečio darbų parodą – peržiūrą. Koridoriaus ir klasės sienos buvo nuklotos dailės darbais, ant stalų buvo demonstruojami keramikos kūriniai. Visi pirmokai  apdovanoti nominacijomis „Metų debiutas“.

Gruodžio 20 d. Pagėgių Kultūros centro salėje vyko chorinio dainavimo, akordeono ir varinių pučiamųjų klasės mokinių koncertas. Jį pradėjo dainininkai, kurie dainavo solo ir ansambliuose, tęsė akordeonistai ir pūtikai, o koncertą užbaigė mišrus instrumentinis ansamblis. Nominacija „Metų pažanga“ buvo apdovanoti: Kamilė Putytė, Darija Šegždaitė, Dominykas Vidra, Eimantas Lukošius bei Lukas Petkevičius. Trims pirmokėms  buvo įteiktos ,,Metų debiutas“ nominacijos, artistiškiausiu atlikėju pripažintas Rokas Kondrotas, muzikaliausiomis –Liepa Rukštelytė ir Kamilė Freitakaitė. Po koncerto visus susirinkusius sveikino Pagėgių savivaldybės tarybos narys Edgaras Kuturys. Jis linkėjo vaikams jokiu būdu nemesti pasirinkto kelio ir augti išskirtinėmis, kūrybingomis asmenybėmis, nes būtent kūryba išlaisvina žmogų. Jis įteikė mokiniams vieną bendrą nominaciją – saldainių.

Visų renginių metu mokiniai buvo apdovanoti kalėdinėmis dovanėlėmis.

 

 

 

 

Evelina Norkienė
Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė

 
Atgal   Spausdinti