Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-10-11 -
Projektų programų konferencija Svetlogorske

Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė ir Pagėgių savivaldybės administracijos strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Loreta Razutienė praeitą savaitę lankėsi Svetlogorsko (Kaliningrado sritis, Rusijos federacija) mieste, kur Europos Sąjungos projektų jungtinis techninis sekretoriatas suorganizavo Lietuvos – Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos atidarymo konferenciją.


 

Pasak Administracijos direktorės, į konferenciją susirinko buvę ir būsimi šios programos partneriai. Aptarta idėja su Šakių r. savivaldybės Kazlų Rūdos ir „Šešupės euroregionas“ atstovais, dėl galimo bendro projekto idėjos realizavimo. Tikimasi, sakė Direktorė, kad šis forumas, jame išsakyti ketinimai, turės naudos ir mūsų kraštui.

Oficialiame Interreg V-A  Lietuva-Rusija programos atidaryme Svetlogorske, dalyvavo abiejų šalių užsienio ir vidaus ministerijų atstovai, atsakingi šalių konsulai, savivaldybių kurios įeina į programos teritoriją atstovai. Buvo pristatyti praėjusios programos sėkmingi projektai: vienas iš Kaliningrado srities ir vienas iš Lietuvos. Aptarta būsima programa Lietuva – Rusija, jos galimų kvietimų teikti paraiškas datos, lėšos.

Taip pat vyko partnerių forumas, kuriame buvo sudaryta galimybė susirasti partnerius arba dėl naujų bendrų projektų idėjų, pabendrauti su turimais.

 

 

 

Vyriausioji specialistė kultūrai
Ingrida Jokšienė

 

 
Atgal   Spausdinti