Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-05-08 -
Popietė Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namuose

Šykštintis šilumos gegužės mėnuo mums dovanojo dieną, kuomet einame, važiuojame, skrendame apkabinti savo brangiausio žmogaus – Mamos. Tądien išsakome gražiausius žodžius, pabučiuojame nuo darbo suskirdusias mamos rankas, pasigrožime mamos veide išminties raukšlėmis, pabūname kartu.


 Ne visos moterys patyrė patį gražiausią motinystės jausmą, tačiau visos turėjo Mamą puoselėjo jai vienokius ar kitokius jausmus.

Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namų gyventojos - ne išimtis. Dauguma šių moterų gyvena prisiminimais apie savo patirtį auginat vaikus ar prisiminimais apie savo mamas. O kas geriau šiuos jausmus gali atgaivinti, jei ne mažyliai.

Darnus bendradarbiavimas tarp Pagėgių savivaldybės Kultūros centro ir Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namų bendruomenes kasmet, minint Mamos dieną, suveda po vienu stogu. Ir šiais metais Kultūros centro vokalo studijos „Lašiukas“ dainininkai, vadovė Rasa Golubovskienė, dovanojo moterims dainas, eilėraščius. Tyru vaikišku balsu senelių namų gyventojus bei  darbuotojas pravirkdė Elzė Gružaitė. Ir pareigoms šią popietę ne vieta, tad šiltomis eilėmis, žodžiais į moteris kreipėsi Regina Narušienė, Svetlana Jašinskienė ir Lina Stanišauskienė. Popietę užbaigėme pasikeisdami mažomis dovanėlėmis, nes yra sakoma, kad mažos dovanėlės tai pamatas didelei draugystei.

 

 

 Pagėgių savivaldybės Kultūros centro informacija 

 
Atgal   Spausdinti