Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-22 -
Pavasario Jomarkas Vilkyškių Dvare

Labai šaltą ir vėjuotą, bet saulėtą ir pavasarišką šeštadienio popietę Vilkyškių dvare skambėjo linksma muzika, šurmuliavo būriai žmonių. Kartu su jomarku į Vilkyškių dvarą atkeliavo pavasaris. Tradicinis renginys sukvietė žmones iš visos Lietuvos. Apie keturiasdešimt tautodailininkų, amatininkų, ūkininkų sugužėjo į kasmetinį jomarką. Buvo galima įsigyti žuvies, mėsos, sūrio, duonos gaminių, metalo ir medžio dirbinių,  megztų, siūtų ar siuvinėtų rankdarbių, kepinių ir įvairių skanėstų. Išradingos šeimininkės kvietė skanauti Mažosios Lietuvos kulinarinio paveldo gaminių.


Visą popietę skambėjo tranki Sartininkų kaimo kapelos muzika ir linksmos dainos. Šventės organizatoriai  - Vilkyškių seniūnija, Vilkyškių bendruomenė, LR Žemės ūkio rūmai, Pagėgių savivaldybės kultūros centras – pasirūpino, kad visi jomarko dalyviai būtų pastebėti, apie juos būtų sužinota, o jomarko svečiai  - linksmai praleistų laiką. Stipraus vėjo nepabūgo devyni sūrio laikymo varžybų dalyviai. Šios rungties pagrindinį prizą – 6 kilogramų sūrio galvą – įsteigė vienas iš pagrindinių šventės rėmėjų AB „Vilkyškių pieninė“. Šis prizas atiteko 4 minutes ir 50 sekundžių sūrį išlaikiusiam šventės dalyviui Vytautui. Jomarko metu vyko ir tradicine jau tapusi šventinė loterija, kurios visi 76 bilietėliai buvo laimingi. Loterijos prizus įsteigė rėmėjai AB „Vilkyškių pieninė“, LR Žemės ūkio rūmai bei visi jomarke dalyvavę prekeiviai. O pagrindinis loterijos prizas – plaukimas baidarėmis keturiems asmenims, kurį įsteigė UAB „Agrūnė“, atiteko šventės dalyvei Astai.  Šventės organizatoriai dėkoja visiems, kurie nepabūgo žvarbaus oro ir rinkosi į Pavasario Jomarką Vilkyškių Dvare bei prisidėjo prie šventės šurmulio: atvyko, pardavė, pirko, pabendravo, pašoko ar tiesiog  pasidalino pavasariška šypsena.

Informaciją pateikė
 Vilkyškių bendruomenės pirmininkė
 Laura Grodeckienė

Nuotraukos – Evos Grodeckaitės

 
Atgal   Spausdinti