Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-08-10 -
‚,Bitkopis -2018“ Stoniškiuose

Sužydėjus gražiausioms pievų gėlėms ir pakvipus medumi stoniškiečiai ir svečiai rinkosi į tradicinę seniūnijos šventę ,, Bitkopis-2018“.

Šventiniai renginiai prasidėjo aštuntuoju vaikų ir jaunimo dailės pleneru ,,Bitutės šokis“, kuris vyko Liucijos ir Algaudo Bungardų sodyboje. Kūribingi vaikai nutapė 31 paveikslą, kurių egspozicija  renginio metu puošė seniūnijos parkelį. Patys įspūdingiausi darbai buvo padovanoti Stoniškių, Šilgalių ir Plaškių bendruomenėms, pagrindiniams plenero rėmėjmas Zitai ir Vytautui Stanišauskams, bei ,,Bitininkų bitininko“ titulą pelniusiam –Mindaugui Bacevičiui.


 

Bitkopio šventė prasidėjo ankstų rytą šventiniu bėgimu nuo ,,Santaros“ paminklo Rukuose iki Stoniškių seniūnijos. Moterų tarpe nepralenkiama buvo pagėgiškė Rita Gečienė, vyrų tarpe nugalėjo stoniškietis Linas Barkauskas, visą trasą įveikė ir jauniausia bėgimo dalyvė Vytė Butavičiūtė.

Visą dieną vaikai dūko ir džiaugėsi didžiuliu batutu, gaudė muilo burbulus, o pavakare prasmingai ir linksmai leido laiką kartu su ,,Linksmojo lagamino“ personažais.

Vakare visi šventės dalyviai, padedant atlikėjai Airidai  Mockutei-Burkauskienei, atidavė pagarbą Lietuvai giedodami Tautišką giesmę, kuri skambėjo išdidžiai ir iškilmingai. Stoniškių pagrindinės mokyklos mokiniai deklamavo eilėraščius.

Seniūno pavaduotojas Gintautas Stančaitis sveikino visus susirinkusius, linkėjo  būti tikrais tėvynės patriotais.

Renginio vedėja Jolita Šeputuenė kvietė gražiais darbais pasidžiaugti ir sveikinimo žodį tarti  svečius: Pagėgių savivaldybės merą Virginijų Komskį ir Pagėgių savivaldybės administracijos direktorę Dainorą Butvydienę .

Stoniškiuose gyvena daug puikių ir darbščių žmonių, kurių gyvenimai panašūs į bitučių: sunkiai dirba – kaip bitutės, gyvena šeimose – kaip bitutės, kartais ir pykstasi ir kandžiojasi – kaip bitutės. Bet nuostabiausias dalykas – tai saldus medutis – o kur medutis, ten ir meilė, ir vaikučiai. Šiemet seniūnijoje gimė 18 vaikučių: 11 – mergaičių, ir 7 –  berniukai. Dovanas mažiesiems teikė seniūno pavaduotojas Gintautas Stančaitis, o jam talkino Stoniškių ir Anužių kaimų seniūnaitės Goda Ališkevičiūtė ir Audronė Pakalniškienė.

Ne aukšti kalnai, ne žali slėniai ar sraunios upės lemia krašto grožį, o paparasti žmonės – kilniais darbais grąžinantys savo tėviškę, prisimenantys saviškius, norintys susitikti, pasidžiaugti vargais ir džiaugsmais pasidalinti,dainą sudainuoti, ašarą nubraukti ar širdį nuraminti. Visiems šiems reikalams organizuoti mes turime kaimo bendruomenes –  kalbėjo seniūno pavaduotojas. Šiais metais visos trys seniūnijos bendruomenės švenčia jubiliejus. Stoniškių ir Šilgalių bendruomenėms po 15 metų, o Plaškių –  10. Ta proga Gintautas kvietė į sceną visų bendruomenių buvusias ir esamas pirmininkes:  Stoniškių kaimo bendruomenės pirminkę – bendruomenės įkūrėją Onutę Nausėdienę, Astą Murauskaitę, Stasę Bagdonienę ir Gražiną Stančaitienę, Šilgalių kaimo bendruomenės įkūrėją Jūratę Daugalienę, Dainą Korženkienę, Kristiną Dvarvytienę ir Plaškių kaimo bendruomenės pirmininkę Danutę Bardauskienę.

Gyvenimas susideda  iš meilės – savo artimui, kaimynui, tėvynei. O po visų darbų  galima  švęsti. Na, o švęsti  reikia turėti už ką –  kalbėjo Stoniškių bendruomenė spirmininkė Gražina Stančaitienė. Padėkos raštai ir bičių dovanos buvo įteiktos pagrindiniams šios šventės rėmėjams: Pagėgių savivaldybės administracijai, Aušrai ir Edmundui Šepučiams, Natalijai ir Stasiui Mickams, Zitai  ir Romanui Ambrozams, Zitai  ir Vytautui  Stanišauskams,  Liucijai ir Algaudui Bungardams, Sandrai  ir Giedriui  Ališkevičiams, Pagėgių halės gėlyvo merginoms Laimai Bitinienei ir Audronei Mickienei.

Lietuvos  valstybės šimtmečio atkūrimo proga jaunieji stoniškiečiai ir jų tėveliai pasodino ąžuoliuką ir liepaitę.

Pagėgių krašto lakštingalos Airida Mockutė - Burkauskienė ir Regina Pilkionienė džiugino gražiomis, sielą virpinančiomis dainomis.

Atslūgus dienos kaitrai ir padvelkus gaiviam vakaro vėjui  Stoniškių seniūnijos parkelis sunkiai talpino norinčius paklausyti nuostabių atlikėjų Vainoros ir Valdo Lacko dainų ir žaviųjų ir nepakartojamų ,, 16 Hz“.

Nušvietus padangę fejerverkams jaunimas toliau šoko ir linksmimosi kartu su didžėjumi ,,Martins“.

Sekmadienį buvo aukojamos Šv. Mišios už Stoniškių seniūnijos bičiulius ir gyventojus.   

 

 

                                                                                                  Stoniškių bendruomenės informacija

 

 

 
Atgal   Spausdinti