Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-11-10 -
Natkiškių moksleiviai – respublikiniame projekte „Pažink valstybę“

Savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė, finansų skyriaus vedėja Rūta Fridrikienė, bendrojo ir juridinio skyriaus vyriausiosios specialistės Jurgita Kunciūtė ir Evelina Mikelienė savivaldybės tarybos posėdžių salėje priėmė Natkiškių pagrindinės mokyklos dešimtokus, kurie kartu su istorijos mokytoju Žydrūnu Mickeliūnu dalyvauja Lietuvos valstybės šimtmečio atkūrimo datai paminėti skirtame švietimo įstaigų projekte „Pažink valstybę“ ir domisi savivalda. Tai vienintelė Pagėgių savivaldybės mokykla, įveikusi respublikinę atranką ir dalyvaujanti šiame projekte.


 

Susitikimo pradžioje mokytojas trumpai pristatė projekto esmę. Mokykla turi atlikti aibę paruošiamųjų darbų, dalyvauti įvairiose tiriamosiose veiklose, gilintis į savivaldos ypatumus. Projektą sudaro gausybė temų, o natkiškiečiams atiteko finansų tema. Apie savivaldybės finansinę sistemą, valstybės finansų modelį, valstybės biudžeto sandarą ir jo paskirstymą, savivaldybės biudžeto sudarymą ir jo naudojimą mokiniams papasakojo R. Fridrikienė.

Vaikai buvo paruošę daug klausimų administracijos direktorei. Savivaldybės administracijos vadovei teko atsakyti į klausimus apie valstybės ir savivaldybės valdymo modelį, apie savivaldybės ir administracijos funkcijas, administracijos struktūrą ir administracijos direktoriaus karjeros galimybes. Administracijos direktorė pabrėžė, kad kiekvienas gyventojas, kiekvienas bendruomenės narys gali dalyvauti savivaldoje, prisidėti prie savo gyvenamosios vietos puoselėjimo, tvarkybos darbų. Mokiniai skubėjo pasakyti, kad savo seniūnijos seniūnei jau pažadėjo, jog grėbs lapus kaimelio centre ir rūpinsis savo gyvenvietės švara bei grožio kūrimu.

Apie savivaldybės tarybos posėdžių specifiką, pasiruošimą jiems ir jų eigą mokiniams pasakojo J. Kunciūtė ir E. Mikelienė. Vaikai galėjo praktiškai išmėginti tarybos narių balsavimo ir klausimų svarstymo posėdžiuose technines detales.

Administracijos direktorė padovanojo vaikams po simbolinį rašiklį su savivaldybės herbu, priminė, kad kiekvienas jų gali tapti ypatingais žmonėmis, politikais, mokslininkais, ko pasiekti gali padėti tik geras mokymasis, suformuluoti tikslai, ir kryptingas jų siekimas. Padėkojo už domėjimąsi savivalda bei jos funkcijomis. Sustota bendrai nuotraukai, o mokytojas pažadėjo, kad apie minėto projekto eigą, jo rezultatus matysime dar ne vieną žinutę viešojoje erdvėje.

 

 

Vyriausioji specialistė kultūrai
Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti