Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-09-03 -
Į Pagėgių mokyklas sugūžėjo pusaštunto šimto mokinių

Trečiadienį Pagėgių savivaldybėje nuaidėjo pirmieji skambučiai kviečiantys mokinius į klases. Nuo ryto būriai vaikų nešini gėlėmis traukė į Stoniškių, Natkiškių, Vilkyškių ir Pagėgių mokymo įstaigas. Po ilgokos pertraukos į mokyklų koridorius ir klases grįžo šurmulys. Jaudulio neslėpė mokytojai, mokinių tėvai. Daug gražių žodžių linkėjo savivaldybės vadovai, seniūnai, savivaldybės tarybos nariai.


Pagėgių Algimanto Mackaus ir Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimazijose apsilankęs Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pasidžiaugė mokykliniu šurmuliu, ragino nepamiršti, kad saugumas mokymo įstaigose išliks prioritetu.

„Sveikinu visus su Mokslo ir žinių diena ir labai džiaugiuosi, kad šiandien galime visi vėl susitikti. Be abejonės, reikės laikytis saugumo rekomendacijų, atsisakyti tam tikrų tradicijų, tačiau tikiu, kad įveiksime visus sunkumus ir šiemet jūs galėsite sėkmingai mokytis kontaktiniu būdu. Kuo nuoširdžiausiai linkiu jums pažinimo džiaugsmo, drąsos, veržlumo ir sėkmės“, sakė meras V. Bendaravičius.

Visų mokyklų pirmokėliams savivaldybės meras įteikė saldžias dovanas.

Mero pavaduotojas Edgaras Kuturys sveikino Stoniškių ir Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinių mokyklų bendruomenes.

„Man smagu matyti, kad šiose ugdymo įstaigose vyksta mokymo procesas. Džiaugiuosi tėvelių sprendimu leisti vaikus į mokyklas, kurios yra šalia namų. Suprantu, kad ateityje gali nutikti visko, bet dedame visas pastangas, kad šios mokyklos išliktų. Gerų ir sėkmingų jums mokslo metų“, kalbėjo mero pavaduotojas E.Kuturys.

Šiuos mokslo metus Pagėgių savivaldybės keturiose švietimo įstaigose pradėjo 731 moksleivis (1-12 klasių), iš jų 48 dvyliktokai. Į pirmą klasę pradėjo eiti 59 pirmokėliai.

Dar 241 vaikas dalyvauja ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programoje. Mokyklose darbuosis 115 pedagogų.

 

Pagėgių savivaldybės informacija

 
Atgal   Spausdinti