Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-29 -
Tarptautinę Teatro dieną – naujas teatro kolektyvas

Visas meno pasaulis išradingai ir įvairiai kasmet pamini Teatro dieną. O kas yra teatras? Galime rasti įvairiausių apibūdinimų, ir kiekvienas jų bus teisingas.

Pagėgių savivaldybės Kultūros centro direktorės pavaduotoja Danutė Bardauskienė iš anksto galvojo, kaip paminėti Teatro dieną. Ji susitiko su Pagėgių Neįgaliųjų draugijos pirmininke Loreta Stašinskiene ir draugijos nariais. Susitikimo metu diskutavo apie tai, kad veikliems draugijos nariams reikia paskatinimo labiau išreikšti savo pomėgius, nebijoti priimti naujus iššūkius.


 

Kovo 27 dieną  neįgaliųjų draugijoje vyravo šventiška nuotaika ir žinoma jaudulys.

Į stilizuotą klasę rinkosi 13 „mokinių“, kurie dalyvavo lietuvių literatūros ir tikybos pamokose. Mokiniai-artistai deklamavo savo mėgstamus eilėraščius, stengėsi juos perteikti su atitinkama emocija ir išraiška. Netikėtai atvykus „vizitatoriams“ – Pagėgių savivaldybės merui Virginijui Komskiui, jo patarėjai Ritai Vidraitei bei savivaldybės vyriausiajai specialistei kultūrai Ingridai Jokšienei, darbas nenutrūko, „mokiniai“ jautėsi drąsiai ir užtikrintai.

Tikybos „pamoką“ vedė Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčios, parapijos klebonas Kazys Žutautas. „Mokiniams“ teko prisiminti 10 Dievo įsakymų, pamąstyti apie gyvenimo prasmę.

-          Ar sutinkate, kad šiandien būtų įkurta Neįgaliųjų teatro studija? – paklausė Mokytoja (Danutė Bardauskienė).

Nuaidėjo jaudinantis, pritariantis Taip.

Pagėgių savivaldybės meras V. Komskis sveikino neįgaliųjų draugijos narius, pritarusius įkurti teatro studiją, linkėjo paruošti įsimintinų kompozicijų. Ingridos Jokšienės prasmingi žodžiai jaudino, krito į širdį. Naujieji artistai gavo užduočių kitam susitikimui.

Nesinorėjo skirstytis, visi vaišinosi kvapnia arbata ir klebono K. Žutauto dovanotu šakočiu.

Kultūros centro informacija.

 
Atgal   Spausdinti