Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-08-24 -
MOKYMŲ METU IEŠKOTA BŪDŲ, KAIP EFEKTYVIAU ĮTRAUKTI VISUOMENĘ Į SPRENDIMŲ PRIĖMIMĄ

Įgyvendinant projekto Nr. LT-RU-2-058 „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“ numatytas veiklas rugpjūčio 24 dieną vyko nuotoliniai jungtiniai mokymai „Efektyvus bendravimas sudėtingose situacijose“, kuriuose dalyvavo suformuotų projekto valdymo (MG)  ir darbo (WG) grupės nariai, projekto darbuotojai.


Projekto vadovė Ilona Drukteinienė pasveikino mokymų dalyvius, pristatė mokymo programą, palinkėjo rezultatyvių mokymų.

Mokymus vedė prof. dr. Rimantas Dapkus. Mokymų dalyviams pristatytos pagrindinės strategijos, kurios yra naudojamos sprendžiant sudėtingų situacijų išeities galimybes, kontroliuojamų ir nekontroliuojamų situacijų sprendiniai, kalbėta apie grįžtamojo ryšio bei kritikos svarbą, pristatytos įtikinėjimo ir pasitikėjimo savimi bei kitos esminės efektyvaus bendravimo sudėtingose situacijose priemonės. Diskusijos metu buvo aktyviai kalbama ir ieškoma būdų, kaip įtraukti visuomenę į sprendimų priėmimą, kaip rasti visiems geriausius sprendimus.

Įgyvendinant šį projektą praėjusiais metais Pagėgių savivaldybės Tarybos posėdžių salėje buvo atlikti remonto ir kiti salės atnaujinimo darbai, nupirkti nauji baldai, šviestuvai, užuolaidos, televizoriai, nešiojamieji kompiuteriai, taip pat įdiegta elektroninė balsavimo-diskusijų sistema, įrengtas tarybos posėdžių sekretoriaus kabinetas. Š.m. birželio mėnesį Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje vyko dviejų dienų mokymai, skirti Pagėgių savivaldybės tarybos nariams („Sprendimų priėmimas viešajame sektoriuje“, „Vadovavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymas“).

Visos projekto veiklos iš dalies finansuojami Europos sąjungos lėšomis (iš 2014-2020 Lietuva-Rusija bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“, Nr. LT-RU-2-058) ir Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis.

 

--

Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už šios informacijos turinį atsako tik Pagėgių savivaldybės administracija ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

 

 
Atgal   Spausdinti