Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-04-07 -
INFORMACIJA NEVYRIAUSYBINĖMS ORGANIZACIJOMS DĖL APSAUGOS PRIEMONIŲ

Dauguma nevyriausybinių organizacijų, vykdydamos savo veiklą, teikdamos socialinės reabilitacijos ar kitas gyventojams būtinas paslaugas savivaldybėje, dirba tiesiogiai su neįgaliaisiais, socialinę riziką patiriančiomis šeimomis, kitais lengvai pažeidžiamais gyventojais ir teikia jiems pagalbą namuose ar padeda apsirūpinti būtinais maisto produktais ir medikamentais. Todėl ypač svarbu, kad šios gyvybiškai būtinos paslaugos būtų teikiamos saugiai.

Atsižvelgiant į tai, prašome Pagėgių savivaldybėje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, kurios šiuo sunkiu laikotarpiu labai prisideda prie pagalbos gyventojams teikimo, pranešti apie poreikį asmens apsaugos priemonių, reikalingų apsisaugoti nuo naujojo koronaviruso (COVID-19).

Apie poreikį apsaugos priemonių prašome pranešti elektroniniu paštu g.kazakeviciene@pagegiai.lt, laiške nurodant kokia nevyriausybinė organizacija kreipiasi (nurodykite ir kontaktus), kaip šiuo metu prisidedate prie pagalbos gyventojams, kokių ir kiek apsaugos priemonių reikia.


 

 

 
Atgal   Spausdinti