Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-06-26 -
Aktyvūs Pagėgių miesto gyventojai kviečiami tapti savanoriais ugniagesiais

Pagėgių savivaldybėje, prie Stoniškių ir Vilkyškių ugniagesių komandų, veikia savanoriai ugniagesiai. Jie sėkmingai prisijungia gesinant gaisrus, atliekant gelbėjimo darbus, mokymuose bei per pratybas. Labai svarbų vaidmenį atlieka savanoriai švietėjai - vykdydami savo kasdienį darbą, jie papildomai konsultuoja gyventojus priešgaisrinės saugos klausimais.


Aktyvūs ir nelaimėje padėti norintys Pagėgių miesto gyventojai kviečiami prisijungti prie telkiamų savanoriškų pajėgų prie Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos. Svarbiausias kandidatų atrankos kriterijus – neabejingumas savo ir aplinkinių gyvenimo buičiai, siekis padėti ekstremalioje situacijoje ir užbėgti nelaimei už akių, įgauti naujų žinių bei įgūdžių. Erdvės kur galima tobulėti ir keistis yra iš ties apstu: bendras supratimas apie ugniagesių gelbėtojų darbą, pirminiai veiksmai nelaimės metu, bendrosios gaisrinės saugos taisyklės, dūmų daviklių rūšys ir jų įrengimas, apsisaugojimas nuo gaisro ir kitų nelaimių, pirminės gaisrų gesinimo priemonės, statinių ir teritorijų aplink juos eksploatavimas, medžiagų degumas, stichinės nelaimės, elektros tiekimo sistemos ir elektriniai prietaisai, saugus elgesys prie vandens, ant ledo, vandenyje ir valtyje.

Telkiami savanoriai neprivalo nuolatos vykti su ugniagesiais gelbėtojais pagal iškvietimą. Gaisrų gesinime ar gyventojų švietime jie dalyvauja pagal savo pačių poreikius ir galimybes. Vienas iš pagrindinių savanorijos aspektų - tinkamu laiku būti tinkamoje vietoje. Svarbu, kad nelaimės atveju šalia būtų asmuo, žinantis kaip elgtis atitinkamoje situacijoje.

Užsirašyti į savanorių ugniagesių pirminius mokymus galima Pagėgių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, adresu Vytauto g. 11A, Pagėgiai. Visa informacija suteikiama darbo valandomis skambinant telefonais 8 441 57201 arba 8 655 73422.

Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

 
Atgal   Spausdinti