Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-25 -
Į pamaldas vėl kvies pašventintas Žukų liuteronų evangelikų bažnyčios varpas

apkričio 16 d. Žukų liuteronų evangelikų bažnyčioje buvo neeilinės iškilmės – varpo šventinimas, drauge su Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupu Mindaugu Sabučiu ir parapijos kunigu Ediku Šulcu varpą naujam gyvenimui palaimino Plikių ir Dovilų kunigas Liudvikas Fetingis, Tauragės kunigas Mindaugas Dikšaitis, Batakių kunigas Karolis Skausmenis ir Vilniaus parapijos antrasis kunigas Ričardas Dokšas, Viešvilės katalikų parapijos klebonas Kęstutis Pajaujis. Iškilmėse taip pat dalyvavo LR Seimo narys Ričardas Juška, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Virginijus Komskis.


Į 1904 m. pastatytos Žukų evangelikų liuteronų bažnyčios bokštą iškeltą 200 kilogramų sveriantį iš ketaus išlietą varpą (jo sijonėlio skersmuo 65 cm.) pašventino jo ekscelencija vyskupas Mindaugas Sabutis, o varpo atsiradimo istoriją papasakojo jį padovanojęs (atidavęs) kunigas Liudvikas Fetingis. Nėra žinoma, kur dingo senasis varpas, todėl pradėjus ieškoti naujo, paaiškėjo, jog tokį varpą Plikiuose saugojo evangelikų liuteronų kunigas Liudvikas Fetingis, kurio dėka šis varpas ir atkeliavo į Žukus.

Sveikinimo žodį tarė LR Seimo narys Ričardas Juška ir pabrėžė, jog labai svarbu, kad žmonės renkasi į Žukų evangelikų liuteronų bažnyčią, o ši pamažu darosi ir subtiliu kultūros židiniu.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pasveikino į varpo šventinimo iškilmes susirinkusius dvasininkus, parapijiečius ir svečius, o Žukų parapijos klebonui Edikui Šulcui kunigystės dvidešimtmečio sukakties proga įteikė simbolinę žvakę, šviesos, susibūrimo ir šilumos ženklą.

Daugiau apie renginį: https://www.liuteronai.lt/Pradzia/Sventes-jubiliejai/Zuku-baznytkaimio-istorine-diena.

 

  

  

  

  

 

  

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 

 
Atgal   Spausdinti