Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-06-16 -
Vasaros stovykla Mociškiuose

Birželio 13-14 dienomis jau antrus metus iš eilės Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos 60 aktyviausių mokinių, 10 mokytojų ir būrelis tėvelių dalyvavo fizinio aktyvumo bei kūrybinėje vasaros stovykloje Mociškiuose.
Stovyklos atidarymo metu stovyklautojai buvo supažindinti su veiklos programa, elgesio taisyklėmis ir suskirstyti į keturis būrius, kurie išsirinko savo būrio vadus ir susigalvojo pavadinimus. Taigi visos stovyklos metu tarpusavyje rungtyniavo ,,Dobilai‘‘, ,,Simsonai‘‘, ,,Dangaus žydrynė‘‘ ir ,,Gaivusis Neptūnas‘‘.  Po atidarymo vyresni mokiniai išplaukė į gamtos stebėjimo žygį baidarėmis Jūros upe, jaunesni liko stovykloje ir dalyvavo  kvadrato bei smiginio varžybose, užsiėmė kūrybine veikla su dailės mokytojomis. Grįžus po pasiplaukiojimo baidarėmis, buvo surengtas tinklinio turnyras.


Šiais metais stovykla buvo ne tik fizinio aktyvumo, bet ir kūrybinė. Visos stovyklos metu vyko pleneras - stovyklautojai, padedami dailės mokytojų, piešė piešinius, kurie iškart buvo eksponuojami specialiai tam skirtoje erdvėje. Buvo smagu matyti, kad tokia veikla susidomėjo ne tik dailės skyriaus mokiniai, tačiau ir muzikantai bei sportininkai, kurie noriai išbandė kūrybos jėgą. Kiekvienas galėjo susipažinti su spalvų įtaka žmogaus psichikai ir išbandyti spalvų terapiją.
Vakarinė dienos dalis prasidėjo nuo judrių žaidimų, kurie įtraukė ne tik mokinius, bet ir mokytojus. Pasibaigus jiems, vyko šiuolaikinio meno akcija, kurios metu kiekvienas būrys turėjo šiuolaikinio meno forma ištransliuoti tam tikrą temą,  problemą, užkrėsti visus spalvų infekcija. Džiugu, kad mokiniai nenuėjo lengviausiu keliu, o ieškojo įdomių sprendimų, todėl pristatymai buvo pritraukiantys dėmesį, o komisija turėjo vargo renkant nugalėtojus.
Po intensyvios ir aktyvios pirmos dienos stovyklautojai mėgavosi pirties malonumais, mirko karštame lauko kubile, žiūrėjo filmą. Jaukiausia vakaro dalimi tapo vakarojimas prie laužo, kur kiekvienas galėjo pasidalinti savo patirtimi, įspūdžiais ne tik apie stovyklą, bet ir apie prabėgusius mokslo metus.
Antroji diena prasidėjo nuo mankštos, kurią vedė lengvosios atletikos trenerė Alvyra Jankantienė.  Po pusryčių buvo tęsiami sporto užsiėmimai - būriai varžėsi futbolo, netradicinio  krepšinio  rungtyse. Sunkiu išbandymu visiems tapo  kliūčių ruožas, kuriame teko bėgti suoliukais, lįsti ir lipti per kliūtis, tempti rąstus, varytis kamuoliuką žolės riedulio lazda ir atlikti įvairias kitas užduotis. Stovyklautojai po šio ruožo buvo labai pavargę, tačiau teigė, kad ši užduotis suteikė daug gerų emocijų.
Pavalgę  pietus, stovyklos dalyviai klausėsi futbolo trenerio Dariaus Stažio paskaitos ,,Stresas, kuris mums padeda ir trukdo‘‘. Treneris visus supažindino su streso rūšimis bei  formomis, atsiradimo priežastimis,  aiškino, kaip galime išspręsti problemas atsidūrus stresinėje situacijoje, o visa teorija buvo paremta pavyzdžiais, susijusiais  su sportu ir menu.
Stovyklos uždarymo metu mokyklos direktorė Evelina Norkienė džiaugėsi, kad visi stovyklautojai buvo aktyvūs ir žingeidūs, laikėsi stovyklos taisyklių bei noriai bendravo ir bendradarbiavo tarpusavyje. Kiekvienas stovyklautojas buvo apdovanotas saldžiomis dovanomis bei rankų darbų atvirukais, kuriuos visos stovyklos metu kūrė patys vaikai. 

Dominykas Norkus

 
Atgal   Spausdinti  
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018     

Prisijungimas gyventojams