Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-19 -
Vaikų ir jaunimo festivalis ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘

Lapkričio 16 d. Klaipėdos koncertų salėje vyko III-iojo vaikų ir jaunimo festivalio ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘, kurį organizavo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija, baigiamasis koncertas.  Festivalio tikslas – pasitelkus į pagalbą žinomus atlikėjus  bei pedagogus iš Lietuvos ir užsienio, suburti  bendram muzikavimui, kūrybai bei atlikimo įgūdžių lavinimui Klaipėdos miesto bei Vakarų Lietuvos meno ir muzikos mokyklų jaunuosius muzikus.


 

Festivalis buvo  organizuojamas keturiais etapais.  Pirmasis etapas vyko kovo- balandžio mėn., kada  profesionalių pedagogų komanda iš Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos važinėjosi  po mokyklas, išklausė  mokinių pasirodymus ir gabiausius pakvietė dalyvauti tolimesniuose projekto etapuose. 

Antrasis etapas vyko gegužės 16 d. Klaipėdos universiteto Menų fakulteto koncertų salėje, kurioje koncertavo penkios muzikos ir meno mokyklos iš Klaipėdos, Tauragės, Šilutės, Kretingos ir Pagėgių. Kitos mokyklos koncertavo kitose Klaipėdos miesto koncertinėse erdvėse.

Trečiasis etapas vyko rugpjūčio paskutinę savaitę. Beveik 100 jaunųjų atlikėjų sugūžėjo į kūrybinę stovyklą Klaipėdoje, kurioje penkias dienas drauge muzikavo, poilsiavo bei rengė koncertinę programą. Stovyklos baigiamasis koncertas įspūdingai nuskambėjo Kintų evangelikų liuteronų bažnyčioje.

Lapkričio 16 d. į Klaipėdą  susirinko visi kūrybinėje stovykloje buvę muzikantai. Baigiamasis festivalio koncertas  buvo įspūdingas, jaunatviškas ir labai profesionalus. Koncerto kulminacija – specialiai šiam festivaliui parašyta ir atlikta Monikos Sokaitės kompozicija ,, Padėk mane kaip anspaudą ant savo širdies‘‘.

Pagėgių meno ir sporto mokyklai šiame projekte atstovavo akordeonistė Kamilė Freitakaitė, kuri po kūrybinės vasaros stovyklos nusprendė studijuoti S.Šimkaus konservatorijoje, vokalistai: Rokas Kondrotas, Paulius Šimkus, Martynas Šimkutė, Iveta Steponavičiūtė, Kamilė Jankevičiūtė, Elinga Montvilaitė, Aneta Pociūtė, Beatričė Mickutė, Gabija Sragauskaitė ir Kristina Rupšytė, kuri taip pat nuo rugsėjo mėnesio mokosi Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijoje. Į koncertą su mokiniais vyko chorinio dainavimo mokytoja Regina Pilkionienė ir mokyklos direktorė Evelina Norkienė.

Mokyklos administracija ir muzikos mokytojai labai džiaugiasi glaudžiu ir ilgamečiu bendradarbiavimu su Klaipėdos S.Šimkaus konservatorija, dėkoja jiems už puikias galimybes augti ir tobulėti, mokiniams tęsti muzikinę karjerą jų mokymo  įstaigoje.

Mokyklos direktorė Evelina Norkienė dėkoja Remigijui Kelneriui už materialinę paramą įgyvendinant šį projektą.

 

 

  

 

 

                                                   Evelina Norkienė, Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė

 
Atgal   Spausdinti