Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2019   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2019-08-30  Įvyko 7-asis tarybos posėdis

Rugpjūčio 29 dieną, ketvirtadienį, įvyko Pagėgių savivaldybės VI-ojo šaukimo tarybos 7 posėdis, kuriame dalyvavo 14 tarybos narių. Posėdžio metu taryba priėmė 24 sprendimų projektus. Posėdyje nedalyvavo Lina Augustinavičiūtė. Posėdį stebėjo Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovų įstaigos vyresnioji patarėja Tauragės apskrityje Irena Ričkuvienė.

Daugiau

2019-08-30  Pagėgių savivaldybės švietimo įstaigų vadovų pasitarime aptartos mokyklų problemos

Rugpjūčio 29 dieną Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos skaitykloje vyko savivaldybės švietimo įstaigų vadovų pasitarimas.

Jame taip pat dalyvavo Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Mažutienė. Susitikimo metu pasidžiaugta artėjančiais naujais mokslo metais, diskutuota apie ugdymo aplinką, mokyklų veiklą, pedagogų rengimo pertvarką, adekvatų atlyginimą mokytojui, SEK įtaką siekiant geresnių mokymosi rezultatų. Vyko diskusija dėl mokyklinių autobusų maršrutų: kaip suderinti patogesnį maršrutą mokiniams ir kartu racionaliai panaudoti turimus resursus. Administracijos direktorė nuramino, kad visi klausimai yra išsprendžiami ir bus ieškoma optimalaus sprendimo.

Daugiau

2019-08-29  Merą sveikino gimtadienio proga

Rugpjūčio 28 dieną Pagėgių savivaldybės merą Vaidą Bendaravičių 49-ojo gimtadienio proga sveikino savivaldybės administracijos darbuotojai, kolegos ir bičiuliai.

Taip pat merą sveikino VSAT Pagėgių pasienio rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskis, vado pavaduotojas pulkininkas leitenantas Rimantas Petrauskas, viešųjų ryšių vyresnioji specialistė Asta Šimkuvienė. Svečiai linkėjo neblėstančios energijos, stiprios sveikatos, sėkmės ir prasmingų darbų ir įteikė VSAT atminimo ženklą.

Daugiau

2019-08-29  „Lietuvos draudimas“ apdraudė mūsų savivaldybės moksleivius – 20-tą kartą vyksta akcija „Apsaugok mane“

Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinė akcija „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tą rudenį. Visoje Lietuvoje, taip pat ir Pagėgių savivaldybėje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.

Nutikus nelaimei – nemokamas draudimas

Akcijos „Apsaugok mane“ iniciatorė didžiausia draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kaip ir kasmet rugsėjo mėnesį visus Pagėgių moksleivius apdraus asmens draudimu. Draudimas galios visoje Lietuvoje ištisą parą, jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis nukentėtų eismo įvykyje (pėsčiaisiais laikomi ir važiuojantys ar vežami dviračiu moksleiviai). Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų. 

Daugiau

2019-08-27  Įspūdinga Lietuvos trispalvių vėliavų akcija Pagėgiuose

Justinas Marcinkevičius rašė...„Reikia tikėti. Reikia labai tikėti ,už kiekvieną stebuklą reikia savim užmokėti, savo gyvenimu, meile, širdim ir daina...“

Rugpjūčio 23 dienos pusiaudienį, prie Pagėgių savivaldybės pastato įvyko iškilminga trijų Baltijos šalių valstybinių vėliavų pakėlimo ceremonija. Baltijos šalių-sesių valstybines vėliavas iškilmingai atnešė ir iškėlė VSAT Pagėgių rinktinės, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių PK pareigūnai bei Pagėgių jaunieji šauliai (vad. Alvydas Mikašauskas). Žmonės atsinešė ir šios dienos gėles-simbolius – visų spalvų kardelius.

Daugiau

2019-08-27  2020 metų finansavimo konkursų kalendorius

Lietuvos kultūros taryba (LKT) informuoja kultūros bendruomenę apie planuojamą 2020 m. kultūros ir meno projektų bei stipendijų kultūros ar meno kūrėjams konkursų kalendorių.

Kaip numato Stipendijų kultūros ar meno kūrėjams skyrimo tvarkos aprašas, tiek individualių, tiek pirmasis edukacinių stipendijų konkursai vyks rugsėjo 1-30 dienomis.

Daugiau

2019-08-27  Skelbimas
2019-08-27  Skelbimas
2019-08-27  Skelbimas
2019-08-27  Šv. Roko – stebuklingojo ligonių globėjo – atlaidai Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčioje

Šv. Roko atlaidai – laukiama šventė, į kurią po Žolinių gausiai susirenka ne tik pagėgiškiai bet maldomis, giesmėmis pagerbti Šv. Roką ir melsti sveikatos atvyksta parapijiečiai iš viso Pagėgių krašto.

Iškilmingas Šv. Roko atlaidų Šv. Mišias aukojo Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios klebonas dekanas kunigas Marius Venskus.

Po Šventų Mišių į tikinčiuosius padėkos žodžiu kreipėsi Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos klebonas kun. Kazys Žutautas, padėkojo parapijos bendruomenei, Pagėgių savivaldybės merui Vaidui Bendaravičiui, Administracijai, Tarybos nariams, rėmėjams bei Pagėgių savivaldybės įstaigoms už dalyvavimą Šv. Roko Šv. Mišiose bei už nuolatinį rūpestį ir globą.

Daugiau

2019-08-26  Skelbimas
2019-08-23   Pievinininkai sugrįžo į namus

Saulėtą ir šiltą rugpjūčio 18-osios popietę Plaškių kaimo bendruomenė sulaukė gausaus būrio svečių: į Pievininkų šventę, į savo buvusius namus trumpam sugrįžo senieji gyventojai iš užsienio, iš įvairiausių Lietuvos vietų.

Plaškių kaimo bendruomenė dalyvavo, kaip projekto partneris, su Stoniškių kaimo bendruomene, kai paraišką pagal vietos veiklos grupės ,,Pagėgių kraštas“ vietos plėtros strategiją „VVG „Pagėgių kraštas“ teritorijos vietos plėtros 2016-2023 m. strategija“ priemonę „Regioninių produktų rinkodara ir kūrimas, panaudojant krašto kultūros ir istorijos paveldą“ pateikė Šilgalių kaimo bendruomenė.

Daugiau

2019-08-23  Nuo liepos 1 d. įsigalioja Šeimos kortelės įstatymas

Nuo liepos 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos šeimos kortelės įstatymui, prasideda kortelės gavėjų duomenų tikslinimas ir vardinių kortelių gamyba, o rugsėjo mėnesį kortelės turėtų pasiekti gausias ir neįgalius vaikus prižiūrinčias šeimas.

Daugiau

2019-08-23  Kvietimas į tolygios kultūrinės raidos regionuose prioritetų pristatymo konferenciją

Lietuvos kultūros taryba, administruojanti Kultūros rėmimo fondą, 2018 m. pradėjo vykdyti programą „Tolygi kultūrinė raida“, skirtą užtikrinti tolygią kultūrinę raidą visoje Lietuvoje, įgyvendinant bent vieną šių tikslų: skatinti kūrybinių raiškų įvairovę, stiprinti vietos kultūrinį identitetą, skatinti bendradarbiavimą. Tuo tikslu kiekvienoje apskrityje buvo įsteigta Regioninė kultūros taryba, kurią sudaro po du kiekvienos apskrities savivaldybės atstovus bei Lietuvos kultūros tarybos atstovas. Regioninės kultūros tarybos atlieka apskričių meno ir kultūros ekspertų bei konsultantų funkcijas.

Daugiau

2019-08-23  Mero sveikinimas
2019-08-23  Skelbimas
2019-08-22  Pagėgiškiai sporto entuziastai apgynė savo garbingą vardą Žemaitijos zonoje

Rugpjūčio 17-ąją, kaip ir kasmet vasaros pabaigoje Lietuvos savivaldybių seniūnijų atrankinės II-ojo etapo varžybose rungėsi Žemaitijos zonos komandos iš Pagėgių, Tauragės, Jurbarko, Plungės, Šilalės, Telšių ir Mažeikių.

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausios neprofesionalių sportininkų žaidynės Lietuvoje, kuriose dalyvauja visi laisvalaikiu užsiimantys sportu – nuo krepšinio iki šachmatų. Žaidynių tikslas – sistemingai skatinti mėgėjišką sportą visuose šalies regionuose ir propaguoti aktyvų gyvenimo būdą. Žaidynes organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ kartu su savivaldybėmis ir jų įstaigomis.

Daugiau

2019-08-22  TĘSIAMAS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO KREPŠELIO FINANSAVIMAS

Siekiant sudaryti geresnes sąlygas mokyklinio amžiaus vaikų užimtumui, gebėjimų plėtotei, jų įtraukimui į prasmingas veiklas 2019 m.  Pagėgių savivaldybėje tęsiamas neformaliojo  vaikų švietimo programų (toliau – NVŠ programos) finansavimas iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų. NVŠ programos įgyvendinamos 2019 m. rugsėjo-gruodžio mėnesiais. NVŠ lėšų suma vienam programoje dalyvaujančiam vaikui – 15 eurų per mėnesį.

Daugiau

2019-08-21  Tarybos posėdis (atnaujinta)
2019 m. rugpjūčio 29 d., 14.00 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės VI-jo šaukimo tarybos 7 posėdis.

Daugiau

2019-08-20  Skelbimas
2019-08-20  Savivaldybės vadovai pasveikino stoniškiečius

Į tradicinę Stoniškių, garsėjančių bitininkais - bičiuoliais, vasaros šventę sugužėta praėjusį šeštadienį.

Susirinkusiuosius pasveikinęs Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius įteikė įspūdingą vaisių puokštę ir pasidžiaugė stoniškiečiais „gerbančiais darbą dirbti, svečią priimti ir šventę švęsti“.

Daugiau

2019-08-20  Kūrybinių dirbtuvių atidarymas

Rugpjūčio 19 d. prasidėjo projekto „Lietuvos-Lenkijos istorija iš trijų miestų perspektyvos“ Nr. LT-PL-3R-254 finansuojamo Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos 5 dienų trukmės jaunimo ir suaugusiųjų kūrybinės dirbtuvės. Projekto lyderis Pagėgių savivaldybės administracija, partneriai: Punsko valsčius ir Kėdainių krašto muziejus.

Jaunimo kūrybinėse dirbtuvėse dalyvauja po 6 jaunimo dalyvius iš Punsko, Kėdainių ir Pagėgių. Suaugusiųjų kūrybinėse dirbtuvėse dalyvauja po 6 suaugusius iš Punsko, Kėdainių ir Pagėgių.

Daugiau

2019-08-20  Vizitas Rietave – atviro darbo su jaunimu Pagėgiuose ateičiai

Praėjusią savaitę savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, administracijos direktorė Jūratė Mažutienė ir jaunimo reikalų koordinatorė lankėsi atvirame jaunimo centre Rietave. Vizito metu domėtasi centro įkūrimo aplinkybėmis, veikla, jo teikiamomis paslaugomis ir  nauda jaunimui. Buvo diskutuojama apie atviro darbo su jaunimu privalumus, trūkumus.

Atviras darbas savitas tuo, kad dalyvavimas siūlomose veiklose nėra privalomas, jaunas žmogus pats sprendžia, kaip leisti savo laiką. Rietavo atviro jaunimo centro atstovės – direktorė Laurina Kuprytė ir užimtumo specialistė (jaunimo darbuotoja) Aušra Mickutė itin išsamiai papasakojo apie darbą, sunkumus, centro atsiradimo aplinkybes, veiklos principus ir ypatumus.

Daugiau

2019-08-20  Žolinės Žukuose

2019 rugpjūčio 17 d. Žukuose aidėjo muzika, vaikų krykštavimas, senjorų pašnekesiai, moterų juokas ir vyrų istorijos. Susirinkome į tradicinę Žukų kaimo bendruomenės šventę „15 metų kartu“. Žukų kaimo bendruomenė įsteigta 2004 metais, taigi, šiemet šventėme 15-us, jubiliejinius bendruomenės veiklos metus.

Šventę pradėjome prie Naumalūnio tvenkinio. Čia susirinko sporto aistruoliai iš įvairių savivaldybės gyvenviečių, kurie varžėsi krepšinio dvitaškių, paplūdimio tinklinio ir smiginio rungtyse.  Vėliau kvietėme Žukiškius ir šventės svečius į iškilmingą kryžiaus šventinimo ceremoniją. Šiais metais ypač didžiuojamės Žukų kaimo bendruomenės narių iniciatyva pastatytu nauju kryžiumi, tikime, jog šventasis kryžius yra kiekvieno mūsų gėrio pradžia, nes jis yra tikėjimo sergėtojas, vilties stiprintojas bei meilės sostas. Tai gailestingumo ženklas, atleidimo įrodymas, malonės įrankis bei taikos vėliava – visa tai yra sėkmingo ir darnaus bendruomenės gyvavimo garantas.

Daugiau

2019-08-19  Kviečiame dalyvauti susitikime dėl pilotinio projekto „Tauragė +“

Rugpjūčio 20 d. (antradienį)  Pagėgių savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyks susitikimas su Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) konsultantais, Gediminu Česoniu ir Romualdu Stankaičiu, kurie pateiks informaciją apie pilotinį projektą „Tauragė +“.

Susitikimo metu ekspertai aptars pagrindines viešųjų paslaugų pagal atskiras sritis teikimo problemas bei galimus sprendimo būdus (pvz. darbuotojų trūkumas, netinkama infrastruktūra ir pan.). Aptariant problemas, dėmesys bus skirtas aptarti savivaldybės patrauklumo gyventi ir dirbti, ypatingai akcentuojant patrauklumą jaunimui, klausimus. Po susitikimų bus sudėliota regiono problematiką ir apibendrinti pasiūlymai. Susitikimo metu diskusijų temos planuojamos pagal atskiras sritis ir laiką.

Daugiau

2019-08-19  Pasirašyta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto nr. 05.1.1-APVA-V-006-01-0006 „Naujų pylimų įrengimas Šilgaliuose ir Panemunėje, Pagėgių sav.“ sutartis

 

2019 m. liepos 25 d. Pagėgių savivaldybės administracija ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto nr. 05.1.1-APVA-V-006-01-0006 sutartį. Viso projekto vertė – 2166059,87 eurai. Europos Sąjungos Sanglaudos fondo lėšos sudaro 2003605,37 Eur,  Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšos sudaro 162454,50 Eur. Veiklos turi būti įgyvendintos iki 2021 m. rugpjūčio 31 d.

Daugiau

2019-08-19  Skelbimas
2019-08-14  Sueigoje pas Martyną Jankų...

Kaip ir kasmet šiltas ir jaukus pasibuvimas įvyko Martyno Jankaus muziejuje, kur į kasmetę Sueigą pas Martyną Jankų buvo sukviesti visi neabejingi menui, profesionaliai muzikai ir jaukiai bendrystei.

Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė pasitikusi visus Bitėnų kapinių prieigose, kvietė rimčiai ir apmąstymams šalia Martyno Jankaus ir Vydūnos kapų. Žvakelėmis ir gėlėmis susirinkusieji pagerbė Martyno Jankaus, kurio 161-ąsias metines mini visa Lietuva ir Vydūno, 151-ųjų metinių minėjimui parengtus kapus. Minutė tylos priminė šių tautos šviesuolių gyvenimus ir kvietė darbui vardan savo krašto ir tautos.

Daugiau

2019-08-13  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje – tarptautinė konferencija „Vydūno ir Vaižganto gyvenimo ir kultūrinės-kūrybinės veiklos paralelės“

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė pakvietė literatūrinio žodžio mylėtojus į rašytojų Vydūno (tikr. Vilhelmas Storostas) ir Juozo Tumo-Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms paminėti skirtą tarptautinę konferenciją „Vydūno ir Vaižganto gyvenimo ir kultūrinės-kūrybinės veiklos paralelės“. Sveikindama kraštiečius ir pristatydama garbius svečius iš Lietuvos ir užsienio, konferencijos vedėja – Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja, pavaduojanti direktorę, Ramutė Vaitkuvienė, pasidžiaugė gražia ir tvaria kultūrine bičiulyste su Vydūno draugija, kurios pagrindu yra puoselėjamas šviesus Vydūno atminimas bei skleidžiamos šio mąstytojo idėjos visuomenėje. Bibliotekos vadovė dėkojo draugijai, jos pirmininko Tomo Staniko asmenyje, už bibliotekai perduotus svarią istorinę vertę turinčių Vydūno knygų bei apie jį leistų veikalų rinkinius, itin praturtinusius bibliotekininkų įrengto Vydūno vardo ekspozicinio kambario dokumentų fondą. Tardamas sveikinamąjį žodį, Vydūno draugijos steigėjas, ilgametis draugijos pirmininkas, o šiuo metu – draugijos Garbės pirmininkas, Pagėgių krašto Garbės pilietis doc. dr. Vaclovas Bagdonavičius Pagėgių savivaldybės Vydūno viešąją biblioteką pavadino Vydūno literatūrinio palikimo kaupimo, išsaugojimo ir sklaidos rezidencija.

Daugiau

2019-08-12  Skelbimas
2019-08-12  Skelbimas
2019-08-12  Skelbimas
2019-08-12  Informacija apie rengiamą projektą “Antžeminių mišrių komunalinių ir antrinių žaliavų atliekų surinkimo konteinerių aikštelių su stoginėmis įrengimo Tauragės apsk. Pagėgių sav. supaprastintas statybos projektas”
2019-08-08  Lumpėnuose visus sušildė vasaros šventė

 

Paskutiniam vasaros mėnesiui prasidėjus, seniūnijų švenčių maratonui įsibėgėjus lumpėniškiai sukvietė visus į savo kaimo šventę gražiu pavadinimu „Pieno lašo kelias“.

Tuo pačiu pavadinimu šventės svečius intrigavo ir edukacinis užsiėmimas, kuriame ūkininkas, Pagėgių savivaldybės narys Remigijus Kelneris kvietė visus norinčius pakeliauti pieno lašo keliu – nuo bidonėlio balto pieno iki geltonos grietinės, skanaus pieno kokteilio ir gardaus sūrio.
Na o scenoje išradingoji renginio vedėja Lina Krūminienė suko linksmybių ir smagių pramogų suktinį. Šventę pradėjusi seniūnė Danguolė Mikelienė dėkojo savo kaimo žmonėms už gražų sugyvenimą, už darnią kaimynystę, tvarkingą ir puoselėjamą kaimo aplinką.

Daugiau

2019-08-08  Skelbimas
2019-08-08  Išplėstinės seniūnaičių sueigos apsisprendė dėl prioritetinių projektų

Pagėgių savivaldybės seniūnijose vyko išplėstinės seniūnaičių sueigos, kuriose apsispręsta priimti prioritetines veiklas, dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo.

Daugiau

2019-08-08  INFORMACIJA, APIE PLANUOJAMAS STATYBAS, ADRESU M. JANKAUS G. BITĖNŲ K. LUMPĖNŲ SEN. PAGĖGIŲ SAV.
2019-08-08  INFORMACIJA APIE ELEKTRINIŲ PASPIRTUKŲ VAIRUOTOJŲ TEISES IR PAREIGAS
2019-08-08  Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklai reikalingas krepšinio mokytojas
2019-08-08  Šeimoms, auginančioms vaikus su sunkia negalia
2019-08-06  Pagėgių savivaldybės delegacijos vizitas Ilavoje

Liepos 26-29 dienomis Pagėgių savivaldybės delegacija lydima Savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus, Ilavos savivaldybės mero kvietimu, dalyvavo renginiuose, skirtose savivaldybių bendradarbiavimo 15-os metų sukakties progai paminėti. Kartu su oficialia savivaldybės delegacija į minėjimą vyko Pagėgių savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis „Kamana“ (vad. Aksavera Mikšienė).

Daugiau

2019-08-06  Savivaldybės seniūnaičiams įteikti pažymėjimai

Rugpjūčio 5 d. Savivaldybės posėdžių salėje Pagėgių seniūnijų seniūnaičiams įteikti seniūnaičio pažymėjimai. Susirinkusius seniūnaičius sveikino Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, administracijos direktorė Jūratė Mažutienė ir seniūnai.
Įteikdamas pažymėjimus Savivaldybės meras visiems linkėjo sėkmės atstovaujant vietos bendruomenės interesams, geranoriško gyventojų palaikymo bei pritarimo ieškant bendrų sutarimų su seniūnais ir vietos valdžios atstovais.

Daugiau

2019-08-06  Baigėsi ES finansuojamas projektas ''Vaikų priežiūros ir užimtumo paslaugų teikimas"

Nuo 2018 m. gruodžio mėnesio iki 2019 m. liepos mėnesio  Natkiškių kaime Labdaros ir paramos fondas Šešupės euroregiono Pagėgių biuras vykdė projektą "- Vaikų priežiūros ir užimtumo paslaugų teikimas" (kodas 08.6.1-ESFA-V-911-21-0004), kurio metu buvo suorganizuotos 5 dieninės stovyklos. Stovyklose dalyvavo 50 tikslinės grupės narių - mokyklinio amžiaus vaikų.
Projekto tikslas – užtikrinti kokybiškas vaikų užimtumo paslaugas mokyklinio amžiaus vaikus auginančioms šeimoms, vaikų atostogų metu. Projektu siekiama teikti vaikų priežiūros ir užimtumo paslaugas daugiavaikių šeimų vaikams, šeimų turinčių socialinių problemų vaikams, šeimų, kuriose taikoma atvejo vadyba vaikams, taip pagerinant tėvų finansines galimybes. Buvo suorganizuotos vaikų žiemos, pavasario- vasaros priežiūros ir užimtumo dieninės stovyklos, teikiant maitinimo, pavėžėjimo paslaugas. Projekto veiklų įgyvendinimui buvo pasitelkta savanorių, turinčių pagalbos teikimo vaikams ir jaunimui patirties, kurie baigę savanorių mokymus ir talkino stovyklose.

Daugiau

2019-08-06  Skelbimas
2019-08-06  Skelbimas
2019-08-06  Skelbimas
2019-08-02  Prasidėjo meno pleneras „Mažosios Lietuvos ženklai – bažnyčios“

Vakar Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus darbuotojai sukvietė visus neabejinguosius gražiai sueigėlei. Didžioji sueiga pas Martyną Jankų įvyks rugpjūčio 9 -ąją, o vakar buvome kviečiami mielai pažinčiai su dailininkais, kurie tapys paveikslus Mažosios Lietuvos, esančių ir nykstančių šio krašto bažnyčių, Pagėgių krašto gamtos tematika ir savo kūrinius pristatys plačiajai visuomenei.

Daugiau

2019-08-01  Įvyko Pagėgių miesto veiklos grupės 2018 m. metinės ataskaitos pristatymas
2019-08-01  Skelbimas
2019-08-01  NEMUNO ŠVENTĖ SMALININKŲ UOSTE

Saulėtą ir šiltą liepos 20-osios popietę Smalininkų uoste (Jurbarko raj.) vyko nuotaikinga „Nemuno šventė Smalininkų uoste“, įvairiomis veiklomis pritraukusi didelį būrį dalyvių ir žiūrovų.
Organizatoriai – Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras - į šventę pakvietė Pagėgių Neįgaliųjų draugijos prie kultūros centro teatro dramos studiją „Raudoni batai“ (vad. Danutė Bardauskienė). Aktoriai įkūnijo pasienio Žydelių užeigos personažus: kvietė pirkti, mainyti, derėtis – o pelningai nusipirkus, užeigoje magaryčias „užtvirtinti.“
Į uostą vedanti akmenuota gatvė su teatralizuotomis erdvėmis, sukūrė išskirtinę ir jaukią, netradicinę aplinką, kurioje šurmuliavo miesto prekeiviai, amatininkai, išdidžiai vaikščiojo Kidulių dvaro ponai su poniomis.

Daugiau

2019-08-01  „ Kamana“ garsina Pagėgių savivaldybę Lenkijoje

Pagėgių savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis „ Kamana“, vadovė Aksavera Mikšienė, liepos 26 - 29 dienomis, drauge su Pagėgių savivaldybės administracijos delegacija vyko į Ilavos savivaldybę Lenkijoje, kur buvo paminėta 15 metų Pagėgių ir Ilavos bendradarbiavimo sukaktis. Simboliška, bet prieš 15 metų būtent folkloro kolektyvas „Kamana“ ir buvo pirmasis meno mėgėjų kolektyvas atstovavęs Pagėgių savivaldybė Ilavoje. Po to pas bičiulius Lenkijoje, Ilavoje buvo pakviesti merginų šokių kolektyvas „Mėja“, kapela „Vaivorykštė“, vyresnio amžiaus žmonių šokių kolektyvas „Marguva“. 

Daugiau

2019-08-01  Pagėgiškių žolelių arbatos ir medus gastronomijos festivalyje ,,Smakfesten“

Liepos 18-20 dienomis Karlshamne, Švedijoje, vyko Baltijos Jūros ir gastronomijos festivalis ,,Smakfesten“, kuriame dalyvavo ir Pagėgių savivaldybės administracijos delegacija. Asocijuoto partnerio teisėmis Pagėgių savivaldybės administracija buvo pakviesta prisidėti prie projekto iniciatyvų įgyvendinimo South Baltic Food Innovation Culture Actors -SB FICA, projekto numeris STHB.05.01.00-SE-0121/17 ir dalyvauti projekto partnerio Švedijoje organizuojamame renginyje, pristatant Pagėgių krašto bendruomenių ir smulkiųjų gamintojų gaminamus maisto produktus. Pagrindiniai šio tarptautinio su Švedija plėtojamo projekto partneriai Lietuvoje yra VšĮ Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras.

Daugiau

2019-08-01  Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindiniai mokyklai skubiai reikalingas (-a) raštvedys (-ė))
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     

Prisijungimas gyventojams