Krepšinio pirmenybių trečio turo apžvalga

Trečias Pagėgių savivaldybės vyrų krepšinio turas įnešė aiškumo turnyrinėje lentelėje ir buvo vienas įdomiausių ir kokybiškiausių. Komandos demonstravo neblogą gynybą bei pasitikėjimą savimi. Susitikimą su Pagėgių rinktinės pareigūnais „Lumpėnai“ pradėjo tritaškių gausa, pataikydami pirmus keturis tolimus metimus ir pirmą kėlinį laimi 20 -16. Antrą kėlinį pasieniečiai atsakė tuo pačiu, pataikydami  keturis tritaškius ir sustiprinę gynybą laimi kėlinį 38-31. Trečias kėlinys vyko apylygiai, komandos akcentavo gynybą, bei kovą dėl kamuolio po krepšiais, 54-45 pasieniečių naudai. Ketvirtą kėlinį ,,Lumpėnų“ lyderis Š.Mikelis tempia komandą, gerai pataikydamas (11 tšk. per ketvirtą kėlinį, bet pasieniečių stiprybė vienybėje ( penki žaidėjai per šias rungtynes surenka dviženklius taškus), o rungtynių pabaigoje 9 tšk. pelnęs pasienietis Ž. Statkus  73-65 uždaro varžybas.

Rezultatyviausi Pagėgių rinktinės žaidėjai: E.Mickus – 17 tšk., A. Musvydas – 15 tšk., R. Kuzmarskis, Ž. Statkus – 11 tšk., R. Puodžiūnas – 10 tšk. Rezultatyviausi „Lumpėnai“ komandos žaidėjai: Š. Mikelis-26 tšk., D. Viršilas – 19 tšk., R. Bačiulis –  15 tšk.

Antros varžybos tarp Pagėgių bendruomenės ir Pagėgių MSM pasižymėjo aktyvumu, komandos mieliau puolė nei gynėsi. Šį kartą moksleiviai parodė charakterį ir praktiškai visas varžybas pirmavo. Bendruomenės vyrai  A. Sudeikis, G. Grabauskas, A. Petrauskas sužaidžia puikią atkarpą ir likus vienai minutei iki varžybų pabaigos, Pagėgių bendruomenės komanda po A. Budriko dviejų tritaškių 80 – 76 įsiveržę į priekį. Puikias varžybas sužaidęs moksleivis M. Kuskys, tritaškiu sumažiną skirtumą iki minimo 80 – 79. Paskutinėje atakoje moksleiviai perėmė kamuolį ir turėjo galimybę persverti rungtynių eigą, tačiau užstrigo Pagėgių bendruomenės vyrų gynyboje.

Rezultatyviausi Pagėgių bendruomenės žaidėjai: A. Sudeikis , A. Petrauskas po – 17 tšk., G.Grabauskas – 15 tšk., A. Budrikas – 12 tšk. Rezultatyviausi  Pagėgių MSM komandos žaidėjai: V. Klumbys – 23 tšk., M. Kuskys – 15 tšk., K. Majoravičius – 11 tšk.

Pasibaigus krepšinio pirmenybių rato sistemai, kai visos komandos sužaidė tarpusavyje, turnyrinėje lentelėje ketvirtą vietą užėmė Pagėgių MSM, trečią – Pagėgių bendruomenė, antrą – ,,Lumpėnai“, pirmą – pralaimėjimo kartelio nepatyrus VSAT Pagėgių rinktinės komanda.

Primenam, kad mūsų laukia ne ką mažiau intriguojantys pusfinaliai, kur kitą trečiadienį, t.y. 2024 m. kovo 20 d. 18.00 val. susitiks 1-4 vietas užėmusios komandos, VSAT Pagėgių rinktinė su Pagėgių MSM. 19.30 val. susitiks 2-3 vietas užėmusios komandos, ,,Lumpėnai“  – Pagėgių bendruomenė. Laukiame visų, palaikyti savus ir ne tik…